Skip to content

Poradnia dla dzieci i młodzieży

Specjalistyczne centrum oferujące szeroki zakres usług psychoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży. Profesjonalna instytucja mająca na celu wspieranie zdrowia psychicznego najmłodszych, zapewniając im bezpieczne i komfortowe miejsce do rozmowy o swoich problemach, obawach i lękach.

 

Diagnoza i ocena

Specjaliści z poradni przeprowadzają szczegółowe oceny, aby zrozumieć unikalne wyzwania i potrzeby każdego dziecka. Obejmuje to diagnozę zaburzeń emocjonalnych, behawioralnych i rozwojowych, które mogą wpływać na ich codzienne funkcjonowanie.

Terapie indywidualne i grupowe

Poradnia oferuje zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Te sesje są prowadzone przez doświadczonych terapeutów, którzy specjalizują się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Terapie te są dostosowane do wieku, potrzeb i sytuacji każdego dziecka.

Wsparcie dla rodzin

Poradnia oferuje również wsparcie dla rodzin. Wiemy, że problemy psychiczne dziecka mogą wpływać na całą rodzinę, dlatego oferujemy sesje dla rodziców i rodzeństwa, pomagając im zrozumieć i poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z zdrowiem psychicznym ich bliskich.

Skorzystanie z pomocy psychoterapeuty może być pierwszym, ale kluczowym krokiem na drodze do zdrowia. Pamiętaj, że pomoc jest dostępna, a choroba, może dotknąć każdego i można z nią skutecznie walczyć.