Skip to content

Magdalena Cieślawska

Ukończyłam całościowe, czteroletnie, podyplomowe studia psychoterapii integratywnej. 

Pracuję od 2016 roku w oparciu o teorie analityczne, czerpiąc dużo z technik psychodynamicznych, humanistycznych i egzystencjalnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psychoterapeuta w fundacji Opieka i Troska, w poradni rodzinnej, w ramach własnej praktyki oraz w poradni Empatio we Wrocławiu.

Aktualnie pracuję jako psychoterapeuta z osobami indywidualnymi, psychoterapeuta par, seksuolog oraz udzielam wsparcia w problemach rodzicielskich w Poradni Calma w Trzebnicy oraz w swoim prywatnym gabinecie we Wrocławiu.

Pracuję z pacjentami zmagającymi się z różnymi trudnościami: lękiem, obniżonym nastrojem, brakiem zadowalających relacji, doświadczających przemocy, w czasie rozwodu, z zaburzeniami osobowości, brakiem poczucia własnej wartości. Prowadziłam warsztaty wspomagające kompetencje rodzicielskie i umiejętności komunikacyjne. Pomagam rodzicom zrozumieć zachowania ich dzieci i wspieram ich w poszukiwaniu lepszych rozwiązań kryzysowych sytuacji. Uczę metod lepszego zarządzania emocjami, pomagam zrozumieć ich trudności w kontakcie z dziećmi opierając się na Porozumieniu bez przemocy.  Organizowałam warsztaty dla małżeństw, których celem było nawiązanie bliższej relacji i pogłębienie komunikacji. Uczestniczyłam w licznych kursach i warsztatach i nadal poszukuję nowych możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji uczestnicząc w spotkaniach grupy superwizyjnej i ucząc się nowych metod pracy. Jestem zafascynowana człowiekiem, nauką, rozwojem, światem.
Swoją pracę poddaje superwizji.  
Poszerzyłam swoje kompetencje uczestnicząc w rocznym kursie pracy z parami, oraz skończyłam studia o kierunku seksuologia, by wspomagać pary, oraz osoby indywidualne borykające się z problemami w obszarze relacji intymnych.